Selecteer een pagina

Samen bouwen we aan sterke merken

Wij zijn Funcke, een creatief team van 10 professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterke merken en succesvolle online experiences, altijd met een heldere boodschap en oog voor design. De afgelopen 25 jaar werkten we mee aan het succes van meer dan 200 klanten. Vol inspiratie en met hart voor ons vak.

Kunnen we je helpen bij je communicatie, strategie, of andere doelstelling? Of wil je gewoon eerst een kop koffie drinken, dat kan uiteraard! Bel of mail ons en we maken graag een afspraak.

Niels Boef
Niels Boef

Art director
niels@funcke.com

Amber Dekker
Amber Dekker

Visual designer
amber@funcke.com

Monique Munsterman
Monique Munsterman

Content creator
monique@funcke.com

Lisa Greuter
Lisa Greuter

Visual designer
lisa@funcke.com

Sanne van Doorn
Sanne van Doorn

Project manager
sanne@funcke.com

Joris Funcke
Joris Funcke

Strategic advisor
joris@funcke.com

Jorick de Quaasteniet
Jorick de Quaasteniet

Visual designer
jorick@funcke.com

Richard van Tiggelen
Richard van Tiggelen

Creative director
richard@funcke.com

Laura Henneke
Laura Henneke

Visual designer
laura@funcke.com

Ine van der Krabben
Ine van der Krabben

Financial affairs
ine@funcke.com