Selecteer een pagina

Bouwen aan sterke merken

Een creatief collectief van professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterken merken door het ontwerpen van een heldere identiteit, het formuleren van een scherp verhaal en het ontwikkelen en uitrollen van een optimale digital experience.

Richard van Tiggelen

Creative Director

richard@funcke.com

Lisa Greuter

Digital Designer

lisa@funcke.com

Ine van der Krabben

Financial Affairs

ine@funcke.com

Sanne van Doorn

Project Manager

sanne@funcke.com

Joris Smit

Digital Designer

jorissmit@funcke.com

Julia Wapinska

Multimedia Design Intern

 

juliawapinska10@gmail.com

Niels Boef

Art Director

niels@funcke.com

Amber Dekker

Graphic Designer

amber@funcke.com