Selecteer een pagina

Bouwen aan sterke merken

Wij zijn Funcke, een creatief team van 8 professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterke merken en succesvolle online experiences, altijd met een heldere boodschap en oog voor design. De afgelopen 28 jaar werkten we mee aan het succes van vele klanten. Vol inspiratie en met hart voor ons vak.

Niels Boef

Art Director

niels@funcke.com

Laura Henneke

Visual Designer

laura@funcke.com

Ine van der Krabben

Financial Affairs

ine@funcke.com

Joris Funcke

Founder

joris@funcke.com

Lisa Greuter

Visual Designer

lisa@funcke.com

Amber Dekker

Visual Designer

amber@funcke.com

Ruben Meij

Business Innovation Intern

ruben.meij@gmail.com

Sanne van Doorn

Project Manager

sanne@funcke.com

Richard van Tiggelen

Creative Director

richard@funcke.com

Tessa Guijt

Multimedia Design Intern

ctguijt@gmail.com