Selecteer een pagina

Bouwen aan sterke merken

Wij zijn Funcke, een creatief team van 7 professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterke merken en succesvolle online experiences, altijd met een heldere boodschap en oog voor design. De afgelopen 28 jaar werkten we mee aan het succes van vele klanten. Vol inspiratie en met hart voor ons vak.

Niels Boef

Art Director

niels@funcke.com

Ine van der Krabben

Financial Affairs

ine@funcke.com

Diem Ngoc Do

Multimedia Design Intern

diem-do@hotmail.com

Lisa Greuter

Digital Designer

lisa@funcke.com

Amber Dekker

Graphic Designer

amber@funcke.com

Functienaam

Digital Designer

Meer informatie

Sanne van Doorn

Project Manager

sanne@funcke.com

Richard van Tiggelen

Creative Director

richard@funcke.com

Functienaam

Stagiair(e) Digital Design

Meer informatie