Selecteer een pagina

Bouwen aan sterke merken

Een creatief collectief van professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterken merken door het ontwerpen van een heldere identiteit, het formuleren van een scherp verhaal en het ontwikkelen en uitrollen van een optimale digital experience.

Niels Boef

Art Director

niels@funcke.com

Ine van der Krabben

Financial Affairs

ine@funcke.com

Diem Ngoc Do

Multimedia Design Intern

Lisa Greuter

Digital Designer

lisa@funcke.com

Amber Dekker

Graphic Designer

amber@funcke.com

Romy Strüwer

Multimedia Design Intern

Sanne van Doorn

Project Manager

sanne@funcke.com

Richard van Tiggelen

Creative Director

richard@funcke.com