Selecteer een pagina

Bouwen aan sterke merken

Een creatief collectief van professionals met verschillende competenties en aandachtsgebieden. Samen bouwen we aan sterken merken door het ontwerpen van een heldere identiteit, het formuleren van een scherp verhaal en het ontwikkelen en uitrollen van een optimale digital experience.

Sanne van Doorn

Project Manager

sanne@funcke.com

Richard van Tiggelen

Creative Director

richard@funcke.com

Amber Dekker

Graphic Designer

amber@funcke.com

Ine van der Krabben

Financial Affairs

ine@funcke.com

Lisa Greuter

Digital Designer

lisa@funcke.com

Joris Smit

Trainee Digital Designer

joristsmit@gmail.com

Niels Boef

Art Director

niels@funcke.com

Romy Strüwer

Multimedia Design Intern

romystruwer@live.nl